DOMOWE URZĄDZENIA I AKCESORIA

Dzięki naszym urządzeniom można zadbać o zdrowie, nie wychodząc z domu. W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in.: aparaty do regulacji ciśnienia, generatory ozonu, stymulatory krążenia oraz wiele innych. Pamiętaj, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Dostępne u nas urządzenia są w 100% bezpieczne dla zdrowia użytkownika.

Generator ozonu ma niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie człowieka. Nie tylko dezynfekuje powietrze, ale też uwalania jony ujemne, które przynoszą niezliczone korzyści dla organizmu. Ozon niszczy wirusy, bakterie i zarodniki grzybów z mykotoksynami. Ma wielkie znaczenie dla alergików, ponieważ wytrąca z powietrza alergeny, takie jak pyłki traw, roztocza czy te pochodzące z sierści zwierząt. Generator ozonu świetnie sprawdzi się też w przypadku pomieszczeń mocno zanieczyszczonych przez dym papierosowy, usuwając nieprzyjemne zapachy. Zasilany jest standardowym prądem zmiennym 230V, czyli dokładnie takim samym jak w domowych gniazdkach.

Polecamy również inne urządzenia. Jonizator alkaliczny dostarczy codziennie wodę o pH 8,5-9,5, która odkwasza organizm, a dzięki mniejszym cząsteczkom niż woda z kranu czy butelkowana, szybciej przenika przez błony komórkowe. Aparat do regulacji ciśnienia pomoże osobom zmagającym się z nieprawidłowym krążeniem, a urządzenie do masaży przywróci równowagę bioelektryczną w ciele.

Domowe urządzenia i akcesoriaJest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów