SUPLEMENTY DIETY

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Informacja

SUPLEMENTY DIETY

W naszej ofercie odżywek i suplementów znajdą Państwo specyfiki dostosowane do bardzo różnych wymagań naszych klientów. Proponowane poniżej produkty nie zastąpią pełnowartościowego jedzenia, ale pomogą uzupełnić składniki, witaminy i minerały, których na co dzień może brakować w naszej diecie.

Dla osób, które nie przepadają za rybami, a które chciałyby zadbać o piękny wygląd swojej skóry, dobrym rozwiązaniem będzie Omega regen skin care. Jest to suplement diety opracowany przez polskich naukowców. Zawiera mnóstwo kwasów omega. Pozostaje całkowicie bezpieczny, ponieważ nie ma konserwantów, ani szkodliwych substancji, jakie mogą występować w mięsie ryb, jak np. metale ciężkie. Regularne spożywanie tego specyfiku pomaga zahamować proces starzenia, a także poprawić kondycję skóry, włosów i paznokci.

Odżywki i suplementy potrafią pobudzić do życia. W ofercie posiadamy specjalny produkt, Orthomol, dla osób cierpiących na przewlekłe zmęczenie i niedobory energii, zespół wypalenia i zaburzeń metabolicznych. Zawiera on witaminę B, bardzo ważną dla funkcjonowania układu nerwowego; magnez, który działa antystresowo; nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 dla sprawnej pracy serca i układu krwionośnego.

Osobną grupę produktów stanowią suplementy diety Tiens. Są to sprawdzone przez ludzi na całym świecie odżywki z Dalekiego Wschodu, które pomagają w walce z różnymi dolegliwościami – począwszy od otyłości i alergii, a skończywszy nawet na chorobach układu nerwowego (Alzheimer, SM, depresja). Dzięki produktom Tiens można ułożyć własną, zindywidualizowaną dietę, która pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów.

Suplementy dietyW tej kategorii nie ma produktów.