Jonizator alkaliczny wody AOK pH 8-10

Nowy

Zdrowa woda alkaliczna wytwarzana jest według japońskiej technologii w profesjonalnym jonizatorze, który posiada aż 8 warstw filtracji i wiele naturalnych składników energetyzujących, dzięki czemu powstaje alkaliczna woda o znakomitych walorach zdrowotnych. Jest ona wysoko zalkalizowana, perfekcyjnie oczyszczona, zjonizowana ujemnie, rozbita na drobne cząsteczki i obfitująca w 70 mikroelementów.

 

NAJCENNIEJSZE DLA ZDROWIA MINERAŁY Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA PODSTAWĄ 8 WARSTW JONIZATORA  „AOK”

Więcej szczegółów

900,00 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

TURMALIN. Naturalny półszlachetny kamień wydobywany głównie w  Izraelu, Chinach i Brazylii, zwany  "kamieniem elektrycznym", który w kontakcie z wodą generuje jony  ujemne redukując molekuły wody do tzw. mikroklastrów.  W naturalny sposób emituje też korzystne dla ludzkiego organizmu promieniowanie podczerwone przyczyniające się do regeneracji i uzdrawiania żywych komórek.

ZEOLIT. Unikalna struktura zeolitów i rzadki wśród minerałów ujemny ładunek magnetyczny powodują przyciąganie jonów ołowiu, rtęci i innych metali ciężkich, pestycydów, herbicydów, nitrozamin, amoniaku, fosforanów i innych szkodliwych toksyn, wiążą je i nie pozwalają ponownie się wydostać. Zeolit to także unikatowy naturalny mineralny antyoksydant, który dezaktywuje i eliminuje  wolne rodniki.

KAOLIN. Glinka porcelanowa  zawierająca głównie kaolinit, a także. kwarc i mikę. Doskonale wpływa na stan skóry. 

MAIFANSHI. Ten granulat z chińskich strumieni w naturalny sposób pochłania zanieczyszczenia rtęcią, ołowiem, kadmem, chlorem i  bakteryjne. Woda aktywowana tym mineralnym granulatem pochłania toksyny z organizmu, reguluje metabolizm.

JEDEIT. W starożytności ceniono go bardziej niż złoto. Zawiera aż 26 rodzajów różnych pierwiastków, których stężenie jest 8 razy większe niż w innych minerałach.

GLINKI. Wzbogacają i balansują krew. Pochłaniają promieniowanie niekorzystne dla organizmu (m.in. mikrofalowe i telefonów komórkowych). Glinki Indianie nazywali   „błotem, które leczy”.

SPROSZKOWANENANOSREBRO. Używane do odkażania wody, ze względu na silne działanie bakteriobójcze.

Alkaiczna woda dla zdrowia

Jednym z najważniejszych zdrowotnych walorów wody z jonizatora alkalicznego jest jej wysokie pH wynoszące od 8 do 10 (w zależności od ujęcia wody). Prowadzi to do skutecznego odkwaszania organizmu na poziomie komórkowym. Jego prawidłowe pH powinno kształtować się nieco powyżej 7,0. Tymczasem u 80% osób sięga zaledwie 6,0, powodując niezwykle groźną dla zdrowia tzw. „kwasicę”. Nadmierne zakwaszenie może powodować między innymi nowotwory, nadciśnienie, zawał, chroniczne zmęczenie, bóle stawów i mięśni, reumatyzm, dnę moczanową, alergie, astmę, miażdżycę, migrenę, zgagę, spowolnione trawienie (trudno schudnąć), chorobę wrzodową i wiele innych. Równowaga kwasowo-zasadowa jest podstawą dla wszystkich procesów życiowych i decydującą siłą wyzdrowienia w przypadku chorób.

 

WOLNE RODNIKI - GROŹNE „POCISKI BIOLOGICZNE”

Jonizatory wody „AOK” dają płyn, w którym znajduje się istny „ocean antyoksydantów” (antyutleniaczy). Dlaczego antyoksydanty są tak ważne dla naszego zdrowia? Musimy przyjrzeć się tu bliżej tzw. wolnym rodnikom. To cząsteczki organicznych związków o jednym wolnym elektronie, które dążą za wszelką cenę do pozbycia się tego wolnego elektronu, wykorzystując w tym celu każdy związek znajdujący się w sąsiadujących komórkach. W poszukiwaniu takiej możliwości wolne rodniki są niezwykle aktywne – przemieszczając się szybko po całym organizmie, zachowują się jak „biologiczne pociski”, gdyż uszkadzają wszystko, co napotykają na swojej drodze. Nadmierna ilość wolnych rodników (a z tym mamy najczęściej do czynienia) śmiertelnie szkodzi komórkom i ich strukturom. Zawarte w wodzie z jonizatora alkalicznego „chmury” antyoksydantów (przeciwutleniaczy) skutecznie i masowo unieszkodliwiają groźne wolne rodniki.

 

MAŁE CZĄSTECZKI - LEPSZE NAWODNIENIE

Cząsteczki płynu z jonizatora alkalicznego „AOK” są połączone w znacznie mniejsze formacje. Dlatego woda od razu przechodzi przez błony komórkowe i jest bezpośrednio zaangażowana w procesy metaboliczne! Nasyca komórki i rozpuszcza najtrudniej osiągalne toksyny.

 

DUŻA DAWKA TLENU

Gdy pijemy wodę alkaliczną otrzymujemy dużą dawkę tlenu, a tlen oznacza życie i energię. W przypadku jego niedoboru węglowodany ulegają tylko częściowemu rozkładowi. Rozpoczyna się groźny dla zdrowia proces fermentacji. Wiele groźnych chorób rozwija się w warunkach, w których procesy przemiany materii odbywają się w środowisku z niską zawartością tlenu.

Jonizator alkaliczny wody można kupić na raty po uprzednim kontakcie telefonicznym z naszą Infolinią: tel: 22 648 59 66.

Pobierz pełny folder

Produkty powiązane