Jonizator samochodowy powietrza

Nowy

Oferowany przez nas produkt ma wysoko wydajny generator wytwarzający jony ujemne. Są to prozdrowotne cząstki powietrza o emisji ciągłej 3.800.000, które urządzenie wytwarza w 1cm3 powietrza. Współpracujący z jonizatorem samochodowym ozonator emituje optymalną dla człowieka dawkę ozonu. Dezynfekuje on i dotlenia wnętrze pojazdu. Do uruchomienia ozonatora wystarczy podłączenie go do gniazdka zapalniczki.


Rozmiar:
 Ø 22 x 83 mm. Waga: 30g.

Pobór mocy: 0,8 W. Temp. pracy: -10 do 40 °C

Stężenie jonów ujemnych: 3.800.000 w 1 cm³.

Stężenie ozonu: 3mg/godz.

Więcej szczegółów

60,00 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

Zagęszczenie chorobotwórczych bakterii i wirusów w zamkniętej przestrzeni auta może być niewyobrażalnie większe niż na otwartej przestrzeni, jonizator powietrza niszczy je szybko w 99,9%.
2.jpg
Grzyby bardzo lubią klimatyzatory – osadzają się w nich i rozsiewają zarodki we wnętrzu całego samochodu. Dzięki silnemu działaniu ozonu ich mykotoksyny bardzo szybko przestają być groźne dla płuc i całego organizmu.
3.jpg
Jonizator samochodowy emituje miliardy jonów ujemnych korzystnych dla zdrowia. Dzięki temu masz pewność, że spaliny innych pojazdów nie spowodują zagrożenia, a w samochodzie pojawi się duża ilość niekorzystnych jonów dodatnich. Ozonator skutecznie neutralizuje atakujące kierowcę chemiczne, toksyczne dla organizmu związki.
4.jpg
Dym papierosowy nie tylko zatruwa pasażerów i kierowcę, ale jego nieprzyjemny zapach przesiąka wykładziny i tapicerkę. Jonizator powietrza szybko wyeliminuje ten problem. Zrób test: zapal papierosa w całkowicie zamkniętym aucie i włącz nasze urządzenie. Dym ulotni się w ułamku sekundy.
5.jpg
Miliardy jonów ujemnych generowanych przez cały czas pracy urządzenia znacznie poprawią Twój nastrój za kierownicą. Będą niwelowały zmęczenie podróżą, a nawet więcej – ozon sprawi, że w aucie zagości świeży, orzeźwiający zapach jak po wiosennej burzy.

Produkty powiązane