JONIZATOR–OZONATOR PROZDROWOTNY OCZYSZCZACZ POWIETRZA W DOMU I BIURZE Zobacz większe

JONIZATOR–OZONATOR PROZDROWOTNY OCZYSZCZACZ POWIETRZA W DOMU I BIURZE

Nowy

• Generator jonów ujemnych 9 mln w 1 cm³
• Emisja ozonu – 5 mg/godzinę • Pobór mocy:  
2,5  W • Praca ciągła • Waga: 240 g • Wymiary:  
75 x 65 x 115 mm • Powierzchnia oczyszczania:
30 m² przy wysokości do 3 m.


Więcej szczegółów

90,00 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

JONIZATOR – OZONATOR NIE TYLKO PERFEKCYJNIE DEZYNFEKUJE WNĘTRZE POMIESZCZENIA W DOMU, BIURZE, SKLEPIE I INNYCH OBIEKTACH , ALE RÓWNIEŻ JE DOTLENIA. KIEDY WŁĄCZYMY GO  DO GNIAZDKA ELEKTRYCZNEGO NATYCHMIAST ZACZYNA  GENEROWAĆ MILIARDY BARDZO KORZYSTNYCH DLA CZŁOWIEKA JONÓW UJEMNYCH ORAZ OZON (O3), KTÓRY NIE TYLKO OCZYSZCZA POWIETRZE, ALE RÓWNIEŻ ZWIĘKSZA ILOŚĆ TLENU W POMIESZCZENIU. MÓWĄC INACZEJ, JONIZATOR – OZONATOR PRACUJĄC W SPOSÓB CIĄGŁY MOŻE KORZYSTNIE ODDZIAŁYWAĆ NA NASZE SAMOPOCZUCIE, A NAWET ZDROWIE.  MA ON RÓWNIEŻ NIEBIESKIE PODŚWIETLENIE LEDOWE DZIAŁAJĄCE POZYTYWNIE NA ORGANIZMY.

ZAGĘSZCZENIE CHOROBOTWÓRCZYCH BAKTERII, WIRUSÓW I ZARODNIKÓW GRZYBÓW Z MYKOTOKSYNAMI W ZAMKNIĘTYM  POMIESZCZENIU MOŻE BYĆ WIELOKROTNIE WIĘKSZE NIŻ NA OTWARTEJ PRZESTRZENI. JONIZATOR-OZONATOR NISZCZY JE SZYBKO I SKUTECZNIE.

JONIZATOR-OZONATOR JEST NIEZBĘDNY DLA ALERGIKÓW, GDYŻ SKUTECZNIE WYTRĄCA WSZYSTKIE ALERGENY, MIĘDZY INNYMI PYŁKI KWIATOWE, PYŁKI ROŚLINNE, ROZTOCZA, ALERGENY ZWIERZĄT DOMOWYCH, PRZEDE WSZYSTKIM ROZSIEWANE PRZEZ SIERŚĆ PSÓW I KOTÓW.

GDY MASZ JONIZATOR EMITUJĄCY MILIARDY JONÓW UJEMNYCH KORZYSTNYCH DLA ZDROWIA WÓWCZAS PYŁKI Z ZANIECZYSZCZEŃ PRZEMYSŁOWYCH, KOMINÓW DOMOWYCH, SPALIN POJAZDÓW NIE SPOWODUJĄ NIEBEZPIECZEŃSTWA, ŻE W POMIESZCZENIU POJAWI SIĘ BARDZO DUŻA ILOŚĆ NIEKORZYSTNYCH JONÓW DODATNICH. JONIZATOR – OZONATOR SKUTECZNIE ZNEUTRALIZUJE TEŻ WSZYSTKIE CHEMICZNE ZWIĄZKI TOKSYCZNE DLA ORGANIZMU.

DYM PAPIEROSOWY ZATRUWA NIE TYLKO POWIETRZE W NASZYM POMIESZCZENIU, ALE JEGO ODÓR PRZESIĄKA DYWANY, FIRANKI I TAPICERKĘ.JONIZATOR – OZONATOR SZYBKO TO WYELIMINUJE. ZRÓB TEST: ZAPAL PAPIEROSA, WDMUCHNIJ DUŻO DYMU DO DUŻEGO SŁOJA I ZAKRYJ NIM JONIZATOR-OZONATOR, A DYM ZNIKNIE W CIĄGU SEKUNDY.

MILIARDY JONÓW UJEMNYCH GENEROWANYCH PRZEZ CAŁY CZAS Z JONIZATORA ZNACZNIE POPRAWIAJĄ TWÓJ NASTRÓJ I NIWELUJĄ ZMĘCZENIE. WIĘCEJ, OZON SPRAWI, ŻE W TWOIM POMIESZCZENIU ZAGOŚCI ŚWIEŻY ORZEŹWIAJĄCY ZAPACH, JAK PO WIOSENNEJ BURZY. ZNACZNIE POPRAWI SIĘ TEŻ TWÓJ SEN.

OBSŁUGA I BEZPIECZEŃTWO
1.    Włóż wtyczkę jonizatora–ozonatora do gniazdka sieciowego.
2.    Żeby włączyć urządzenie przekręć pokrętło w prawo (zapali się niebieskie podświetlenie).
3.    Nie zasłaniać kratki wlotu powietrza z tyłu urządzenia, ani kratki wylotu powietrza zjonizowanego
i wzbogaconego ozonem z przodu urządzenia.
4.    Nie wkładać do kratek żadnych przedmiotów, grozi to porażeniem prądem lub zniszczeniem urządzenia.
5.    Czyścić tylko suchą szmatką, po wyjęciu urządzenia z gniazdka.
6.    Nie stosować w pomieszczeniach z materiałami łatwopalnymi, ani w pobliżu łatwopalnych aerozoli ciśnieniowych.