UNIKALNY W ŚWIECIE APARAT DO MASAŻU Zobacz większe

UNIKALNY W ŚWIECIE APARAT DO MASAŻU

Nowy

Chip bioniczny (vic) równoważy pole bioelektryczne organizmu.
Aparat do masażu, wykorzystujący masaż wibracyjny oraz laseroterapię, jest urządzeniem leczniczym ,które w sposób bezpieczny przywraca równowagę pola bioelektrycznego w ludzkim ciele. Wykorzystuje masaż wibracyjny oraz laseroterapię by zrównoważyć pole bioelektryczne oraz odprężyć ciało. Urządzenie może być stosowane zarówno do masażu głowy, jak również całego ciała (twarzy, pleców, rąk czy nóg).

Więcej szczegółów

840,00 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

Główny sekret Aparatu kryje się w opatentowanym chipie (VIC). Nowoczesny chip bioniczny (VIC) skutecznie redukuje ilość wytracanych ładunków ujemnych przez ludzki organizm oraz pomaga rozładować nadmiar ładunków dodatnich (zmieniając je w ładunki ujemne) w zamkniętym obiegu ludzkiego ciała.
Chip (VIC) skutecznie równoważy pole bioelektryczne ludzkiego ciała. Urządzenie reguluje potencjał elektryczny mózgu by pomóc złagodzić stres oraz „wyrównuje” molekuły wewnątrzkomórkowe, by poprawić pracę metabolizmu. Jest bardzo pomocny we wszystkich schorzeniach, szczególnie przewlekłych, m.in. układu krążenia (w tym nadciśnieniu), cukrzycy, niestrawności, zaburzonej pracy jelit, wątroby i nerek, bólach głowy, stawów i kręgosłupa. Dzięki regularnemu stosowaniu urządzenia, można pobudzić produkcję kolagenu, poprawić krążenie podskórne, zwęzić pory oraz uelastycznić skórę twarzy. Naświetlanie skóry głowy laserem o niskiej mocy ( dł. fali 650 nm) może skutecznie zregenerować włókna kolagenu, poprawić ukrwienie mieszków włosowych i zapobiec ich wypadaniu. (Zdecydowanie przeciwdziała łysieniu).

W trakcie kuracji trzymaj urządzenie jedną ręką za metalowy pierścień i przyciśnij lekko „wypustki” masujące do głowy lub ciała. Wyświetlacz LCD oraz laser uruchomią się przy dotyku. Używaj urządzenia dwa razy dziennie przez 15-30 min. Masując głowę, pamiętaj o tym by nie skupiać się tylko na środkowej linii głowy, ale także na czterech bocznych liniach. By skorzystać z masażu wibracyjnego, przyłóż „wypustki” masujące do głowy lub ciała a następnie przytrzymaj przycisk Włącz/Wyłącz przez 2 sekundy by uruchomić wibracje. (Automatycznie, wibracje ustawione są na poziom niski). Szybkie przyciśnięcie przycisku Włącz/Wyłącz pozwoli na zmianę poziomu wibracji z niskiego na wysoki – ponowne naciśnięcie przycisku spowoduje powrót do poprzedniego poziomu. Założenie na urządzenie pokrywki zamknie obieg i urządzenie wyłączy się. Po każdym użyciu urządzenie należy przetrzeć delikatną, suchą tkaniną. Nie używać urządzenia na mokrych włosach lub podczas kąpieli.

Urządzenie jest nieodpowiednie dla kobiet w ciąży, osób z zaburzeniami psychicznymi, niewydolnością nerek, osób z implantami (np.: kardiostymulator).

Uruchomienie aparatu: Otwórz opakowanie. Wyjmij aparat. Wyjmij pokrywkę tekturową z dna opakowania. W saszetce do noszenia aparatu znajdują się 2 małe baterie. Na obwodzie aparatu znajduje się mały ciemny przycisk – wciśnij go paznokciem lub długopisem. Wtedy odskoczy pokrywa aparatu i trzeba włożyć baterie. Po włożeniu baterii i zatrzaśnięciu pokrywy - aparat jest w pełni zdolny do działania.