UNIKATOWE BRANSOLETKI TI-ENERGY Zobacz większe

Unikatowe bransoletki magnetyczne Ti-Energy

Nowy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu innowacyjne i niezwykle skuteczne w działaniu produkty, jakimi bez wątpienia są unikatowe bransoletki magnetyczne. Stanowią one niespotykaną dotąd formę eleganckiej biżuterii Ti-Energy, która pełni rolę nie tylko przepięknej ozdoby każdej stylizacji, ale dodatkowo wpływa na samopoczucie oraz likwiduje różnego rodzaju dolegliwości. Proponowana tutaj biżuteria to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy oprócz względów estetycznych cenią sobie również funkcjonalność i praktyczność.

Więcej szczegółów

420,00 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

Oferowane w naszym sklepie internetowym bransoletki Ti-Energy to połączenie wysokiej jakości magnesu i tytanu. Tak zaprojektowana konstrukcja powoduje doskonałą równowagę między dodatnimi a ujemnymi jonami w organizmie ludzkim, co skutkuje poczuciem odprężenia, relaksu, a także prawidłowym funkcjonowaniem całego ciała i poszczególnych organów.

Chociaż niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, wykorzystany w oferowanej przez nas bransoletce magnes z naturalną energią posiada wiele prozdrowotnych właściwości. Znany jest m.in. z tego, że skutecznie zmniejsza odczuwane zmęczenie, a dodatkowo reguluje pole magnetyczne ludzkiego organizmu. Warto w tym miejscu wspomnieć, że leczenie magnesem było wykorzystywane już w starożytności, a o jego zaletach rozpisywał się m.in. Arystoteles. Z jego pomocą skutecznie można wyleczyć bowiem reumatyzm, bezsenność, bóle głowy i wiele innych dolegliwości nie tylko fizycznych, ale również psychicznych.

Myśląc o polu magnetycznym należy być świadomym tego, że codziennie jako ludzie pozostajemy pod jego oddziaływaniem – przede wszystkim sama Ziemia jest magnesem. Każda osoba wytwarza swoje własne pole, którego równowaga może zostać zaburzona przez długotrwały stres, szybkie tempo życia i inne, negatywnie wpływające na nasz dobrostan czynniki. Bransoletki magnetyczne Ti-Energy powstały po to, by regulować indywidualny prąd elektryczny każdego człowieka, a także zapewnić równowagę jonów dodatnich i ujemnych. Ich działania skutkują:

 • lepszym krążeniem krwi,
 • zmniejszeniem zmęczenia,
 • rozluźnieniem spiętych mięśni,
 • regulacją bio-prądów każdego człowieka,
 • zwalczeniem bezsenności.

Dodatkowo proponowana tu bransoletka Ti-Energy już po 30 minutach użytkowania zmienia temperaturę ciała człowieka, czym przykłada się do szybszego przepływu krwi, która w tej sytuacji może swobodnie oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn.

Bransoletki Ti-Energy składają się również z tytanu, czyli niezwykłego metalu o doskonałej biozgodności z ludzkim organizmem i dużej wytrzymałości. Do jego zalet należy m.in. to, że nie wywołuje alergii w kontakcie ze skórą, a także jest bezpieczny i nietoksyczny.

Dla kogo szczególnie polecane są nasze bransoletki magnetyczne? Ich wpływ najlepiej docenią osoby, które:

 • prowadzą siedzący tryb życia, a ich praca polega na codziennej obsłudze komputera, przez co są dodatkowo narażone na szkodliwe promieniowanie,
 • doświadczają długotrwałego stresu,
 • cierpią na chroniczne zmęczenie – spowodowane często głównie przepracowaniem,
 • cierpią na bezsenność.

Jednak jak każdy produkt leczniczy, również nasze magnetyczne bransoletki Ti-Energy posiadają pewne przeciwwskazania. Nie zalecamy noszenia ich m.in. osobom, które:

 • są w trakcie regeneracji po chorobie,
 • posiadają rany otwarte na nadgarstku,

Nie zaleca się również stosowania naszych bransoletek Ti-Energy kobietom będącym w ciąży lub karmiących piersią.

W celu przedłużenia żywotności oferowanej tu biżuterii należy pamiętać, by ściągać ją przed kąpielą i dbać o to, by nie miała kontaktu z wodą lub różnego rodzaju płynami również podczas mycia rąk. Warto również uważać na to, by kupiona w naszym sklepie biżuteria Ti-Energy nie została porysowana, a także by była przechowywana poza zasięgiem dzieci.

Dodatkowo informujemy, że hypoalergiczne bransoletki Ti-Energy można użytkować razem z zegarkiem, telefonem komórkowych lub innym urządzeniem. Warto jednak zwrócić uwagę na to, by biżuteria ta nie znajdowała się w pobliżu wymienionych sprzętów przez zbyt długi czas.