DiCHO OZONATOR NOWEJ GENERACJI Zobacz większe

DiCHO OZONATOR NOWEJ GENERACJI

Nowy

ŻYWNOŚĆ BEZ ŚRODKÓW CHEMICZNYCH, ANTYBIOTYKÓW I PASOŻYTÓW
POWIETRZE BEZ BAKTERII, WIRUSÓW, GRZYBÓW, PLEŚNI I ROZTOCZY
Takie produkty jak owoce, warzywa, ryż, mięsa i wiele innych mogą być bardzo zanieczyszczone pestycydami, nawozami oraz innymi szkodliwymi substancjami. W mieszkaniu (szczególnie w bloku) może unosić się aldehyd mrówkowy lub inne niebezpieczne gazy. Na sprzętach kuchennych oraz naczyniach, butelkach czy zabawkach dla dzieci mogą żerować niezliczone ilości bakterii.

Więcej szczegółów

1 799,00 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

Jak uchronić nasze zdrowie przed tego typu zagrożeniami?

Wystarczy codziennie stosować ozonator najnowszej generacji DiCHO

Ozon jest silnie utleniającym gazem, który może szybko i skutecznie zniszczyć strukturę biologiczną bakterii, wirusów, pleśni, grzybów, roztoczy oraz innych mikroorganizmów, nie pozostawiając po nich śladu. Jest 50 razy bardziej skuteczny i 3000 razy szybszy
w walce z drobnoustrojami niż chlor.
Ozon również dezynfekuje, oczyszcza i przywraca świeżość powietrza niwelując nieprzyjemne zapachy, które składają się głównie z amoniaku, metanotiolu oraz siarczku dimetylu. Ozon wytwarzany przez DiCHO wchodzi w reakcję z wodą, tworząc wodę ozonowaną, która posiada silne właściwości sterylizacyjne. Dzięki temu z łatwością odkaża pożywienie i sprawia, że jest bezpieczne do spożycia.

ZALETY PRAKTYCZNE OZONATORA

Dotykowy ekran:
duży, dotykowy wyświetlacz posiada cztery opcje - owoce, warzywa, naczynia oraz mięso.
Naciśnij wybraną ikonkę przez 1 sekundę, by urządzenie rozpoczęło pracę. Gdy naciśniesz jeszcze raz, urządzenie przestanie pracować. Ozonator można powiesić też na ścianie (np. blisko zlewu) przy pomocy specjalnego uchwytu.

Duży otwór uwalniający ozon pozwala na jego większy przepływ, dzięki czemu dezynfekcja przebiega sprawniej i szybciej.
Ukryta komora z dużą, wodoodporną pokrywą, idealnie nadaje się do przechowywania akcesoriów ozonatora. Są to m. in. giętkie rurki zakończone kształtnym „kamykiem” , dzięki którym możemy ozonować wodę do sterylizacji warzyw, owoców, mięsa, lodówkę czy np. samochód w garażu.
Uwaga! W trakcie ozonowania powietrza nie wolno przebywać w pomieszczeniu. Można wejść ponownie 20 minut po zakończeniu procesu ozonowania.

DiCHO zużywa tylko 15 W prądu. Jego waga to zaledwie 1,2 kg.