Aparat do masażu nóg i ustawiania kręgosłupa (Swinger)

Nowy

Niezastąpiony dla osób z bólami kręgosłupa

Aparat wywołuje podłużną wibrację kręgosłupa, w pozycji leżącej (przy braku obciążenia pionowego), a tym samym normalizuje pracę i stan fizyczny całego kręgosłupa, usuwa blokady i uciski na zakończenia nerwów, łagodzi lub likwiduje dolegliwości bólowe nie tylko kręgosłupa, ale także stawów i mięśni.

Więcej szczegółów

2 540,00 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

Innowacyjne działanie aparatu do masażu nóg i ustawiania kręgosłupa oparte jest na zasadach przywracania normalnego krążenia krwi i masażu drogą wibracji kończyn    i kręgosłupa, w myśl wskazówek autora metody, japońskiego profesora Kacudzo Nishi. Aparat wywołuje podłużną wibrację kręgosłupa, w pozycji leżącej (przy braku obciążenia pionowego), a tym samym normalizuje pracę i stan fizyczny całego kręgosłupa, usuwa blokady i uciski na zakończenia nerwów, łagodzi lub likwiduje dolegliwości bólowe nie tylko kręgosłupa, ale także stawów i mięśni. Ponadto urządzenie normalizuje stan krążków (dysków) międzykręgowych i prostuje kręgosłup. Kiedy kładziemy stopy na Swinger, wybierając dogodną dla siebie pozycję, częstotliwość wibracji i długość trwania zabiegu, kręgosłup i wszystkie stawy niezależnie od nas, poddawane są pełnowartościowym ćwiczeniom fizycznym. W tym czasie, synchronizuje się ruch kręgosłupa i stawów. Dzięki tym wibracjom aktywizuje się krążenie krwi, poprawia się funkcjonowanie układu odpornościowego i nerwowego. Ćwiczenia za pomocą urządzenia wyciszają, uspakajają i ułatwiają zasypianie. Jego działanie przynosi korzystne efekty w walce z nadwagą.

 

Aparat redukuje tkankę tłuszczową, wzmacnia mięśnie brzucha, powiększa objętość klatki piersiowej, tym samym poprawiając zdolność oddychania. Jednocześnie wywiera pozytywny wpływ na skórę. Przywraca jędrność, aksamitną gładkość, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Jest niezastąpiony dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia, ponieważ rekompensuje brak ruchu. Regularne stosowanie przynosi taki sam efekt, jak długie ćwiczenia fizyczne lub bieg. Urządzenie składa się z części aktywnej z podstawką na stopy oraz pulpitu sterowania ręcznego.

 

Wskazania: bóle zwyrodnieniowe i skrzywienie kręgosłupa, rwa kulszowa, korzonki, zapalenie stawów, nerwobóle, bóle mięśniowe, stany napięć mięśniowych, brak ruchu, praca stojąca, nadwaga i otyłość, syndrom chronicznego zmęczenia, stres, bezsenność, zaparcia.

 

Przeciwwskazania: ostre stany zapalne, zakrzepowe zapalenie żył.