Stymulator cyrkulacji energii i krążenia Zobacz większe

Stymulator cyrkulacji energii i krążenia TIENS

Nowy

Błyskawicznie wzmacnia twoją energię i witalność

To innowacyjne urządzenie opracowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, a jednocześnie w oparciu o tradycyjną medycynę chińską. Wykorzystuje naturalny przepływ energii w organizmie przez kanały energetyczne, zwane meridianami.

Więcej szczegółów

3 694,00 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

To innowacyjne urządzenie opracowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, a jednocześnie w oparciu o tradycyjną medycynę chińską. Wykorzystuje naturalny przepływ energii w organizmie przez kanały energetyczne, zwane meridianami. Zakończeniami kanałowymi są , z jednej strony, punkty refleksyjne umiejscowione m. inn. na stopach; z drugiej zaś punkty umieszczone bezpośrednio na konkretnych organach. Urządzenie działa jak mechaniczny aparat do stymulacji energii i krążenia. Wpływa na receptory rozmieszczone na naszych stopach, które są odzwierciedleniem wszystkich narządów wewnętrznych. Dzięki temu wywiera lecznicze działanie na cały organizm. Stosowanie Stymulatora w pozycji stojącej stanowi efektywny masaż, który wywiera korzystne działanie w chorobach układu kostno – stawowego. Parominutowy seans może zmniejszyć bądź zlikwidować dolegliwości bólowe nawet na parę dni. Stymulator usprawnia mikrokrążenie krwi, również w mózgu, co przynosi pozytywne efekty przy różnorodnych schorzeniach z tym związanych.

Działanie: wzmacnia odporność, oczyszcza naczynia krwionośne i limfatyczne, poprawia przemianę materii oraz przyśpiesza wydalanie zanieczyszczeń powstałych na skutek niewłaściwej przemiany materii, oczyszcza kanały energetyczne i stymuluje przepływ energii, stymuluje dopływ tlenu do tkanek, rozgrzewa mięśnie przed wysiłkiem fizycznym (wskazane dla osób czynnie uprawiających sport), parę minut masażu zapewnia przypływ energii i witalności na cały dzień.

Wskazania: bezsenność, brak aktywności fizycznej, choroby kręgosłupa, choroby układu ruchu, hemoroidy (stosujemy w pozycji siedzącej) niedokrwienie serca, niedorozwój umysłowy u dzieci, stany chorobowe po udarze mózgu, zapalenie gruczołu krokowego, zaburzenia płciowe, menopauza, otyłość, zaburzenia przemiany materii, zaparcia, zespół chronicznego zmęczenia.

Przeciwwskazania: Zaawansowane nowotwory, niestabilny stan po zawale serca, zapaleniu mięśnia sercowego i udarze, wrodzone wady serca, krwotoki wszelkiego rodzaju, zakrzepica, ciąża i menstruacja, odwarstwienie siatkówki oka, zaawansowane choroby serca, rozruszniki, okresy pooperacyjne.